Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekcie APRÍL 2006
ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!


KedyKdePodrobnosti
3.4.2006
o 16.00 hod.
Tatra Firewall - USA - 2006 - 105 min.
r. Richard Loncraine - Continental film
4.4.2006
o 11.00 hod.
PCC Doba ľadová 2 - USA- 2006
r. Carlos Saldanha - Tatrafilm - 2006 - 91 min.
4.4.2006
o 11.00 hod.
PCC Základný inštinkt 2 - Nem./Špan./UK/USA - 2006 - 114 min.
r. Michael Caton - Jones - Intersonic (na pozvánky)
6.4.2006
o 18.40 hod.
Aupark Skrotená hora - USA/Kanada - 2005 - 135 min.
r. Ang Lee - Magic Box
7.4.2006
o 11.00 hod.
Charlie Masajovia - bojovníci dažďa - Francúzsko - 2004 - 94 min.
r. Pascal Plisson - ASFK
11.4.2006
o 11.00 hod.
Aupark TK k 7. MFF Hory a mesto
Bratislava 20.-23.4.2006
11.4.2006
o 14.00 hod.
České centrum Naši jubilanti - Stretnutie s hercami - Eduardom Bindasom /80/a Viliamom Polónyim /78/
- poriada KPČK Bratislava a SFZ
12.4.2006
o 11.00 hod.
PCC Obchodník so smrťou - USA - 2005 - 105 min.
r. Andrew Niccol - Tatrafilm 
12.4.2006
o 14.00 hod.
Aupark Dôkaz - USA/UK - 2004 -101 min.
r. John Madden - SPI International
12.4.2006
o 16.00 hod.
Tatra V ako Vendeta - USA/Nemecko - 2006 - 132 min.
r. James McTeigue - Continental film
 
13.4.2006
o 11.00 hod.
Mladosť
3 - iron - Južná Kórea/Japonsko - 2004 - 88 min.
r. Kim Ki - duk - ASFK 
13.4.2006
o 14.00 hod.
Aupark Univerzálna upratovačka - UK/USA - 2005 - 103 min.
r. Niall Johnson - SPI International
18.4.2006
o 11.00 hod.
Aupark Prvý po Bohu - Rusko - 2005 - 99 min.
r. Vasilij Chiginski - Magic Box 
20.4.2006
o 10.00 hod.
MŽP TK k 12. Envirofilmu B. Bystrica, Zvolen, B. Štiavnica
l.-6.5.2006
Námestie Ľ. Štúra
20.4.2006
o 10.00 hod.
Tatra Experti - ČR - 2006 - 85
r. Karel Coma - Continental film
25.4.2006
o 11.00 hod.
PCC Strašná haluz - USA - 2006 - 83 min.
r. Jason Friedberg, Aaron Seltzer - Tatrafilm
26.4.2006
o 11.00 hod.
PCC Gejša - USA - 2005 - 144 min.
r. Rob Marshall - ITAFILM
24.4.2006
o 11.00 hod.
Aupark SAW II - USA - 2005 - 93 min.
r. Darren Lynn Bousman - Saturn



 


 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA